Reklama
Apartmány v Chorvatsku

Nejnovější články

Otevřen nový zábavní park v Chorvatsku

8. 8. 2017 - Chorvatsko-manie.cz

I Chorvatsko se dočkalo otevření velkého zábavního parku. V sobotu 15. července 2017 byl u letoviska Biograd na moru otevřen "Fun Park Mirnovec", největší zábavní park v Chorvatsku.


Na dubrovnickém letišti byl otevřen nový terminál pro cestující

2. 8. 2017 - Chorvatsko-manie.cz

Pokud rádi cestujete na dovolenou letadlem a míříte do jižní Dalmácie někam k Dubrovníku, tak pro vás máme dobrou zprávuDubrovnické letiště totiž otevřelo nový terminál pro cestující.


Archiv článků

Články

Facebook   Google Plus  

Již se začínají prodávat první first minute zájezdy na rok 2017

8. 11. 2016 - Chorvatsko-manie.cz

Chcete si zajistit levnou dovolenou v Chorvatsku v roce 2017? Využijte nabídky cestovních kanceláří na tzv. "first minute" zájezdy. V těchto nabídkách jsou nižší ceny u vybraných apartmánů a hotelů, ale pouze do určité doby (většinou do konce roku). Takže: čím dříve si objednáte vybraný pobyt, tím vyšší slevu můžete získat.

Chtěli byste mít příští rok levnější dovolenou? Využijte již začínající nabídky cestovních kanceláří pro pobytové zájezdy do Chorvatska v roce 2017. Největší slevy na letní dovolenou najdete vždy u tzv. "first minute", které se prodávají již od listopadu. Díky tomu, že si budete vybírat první, budete mít šíroký výběr, jak z lokalit, tak typů ubytovacích kapacit od apartmánů, penzionů až po hotely.

Hotel v Opatiji

 Termín "first minute" nebo "first moment" je používán v souvislosti s nabídkou výrazně levnějších zájezdů, které se prodávají již od konce předchozího roku. S každým dalším měsícem se poté ceny zvyšují a výše slevy klesá. Výhodné ceny zájezdů nabízejí cestovní kanceláře tak do března, poté bývají ceny již za "plnou" cenu.

Pokud se o tom, kam na letní dovolenou rozhodujete až měsíc před prázdninami, můžete využít i další slevy cestovních kanceláří. To je například sleva na děti (do 12 nebo dokonce až 15 let), v některých případech je dítě do 3 let zdarma. A pokud jste dosáhli seniorského věku (u některých CK již od 55 let), nabízí se také slevy na pobyty

Levnou dovolenou si také zajistíte, pokud vyrazíte tzv. "na vlastní pěst". V tomto případě, ale  musíte počítat s tím, že budete bydlet buď pod stanem, nebo v apartmánu. Což jsou typy ubytování, které jsou finančně dostupné pro všechny. V současnosti jsou kempy i apartmány vybyvené běžným turistickým standardem. To znamená, že mají moderní zařízení a většinou leží nedaleko pláže

 I levná dovolená vám umožní příjemný odpočinek u moře a přinese hezké zážitky. Proto je nejdůležitější si vybrat správnou lokalitu, kde budete mít vše, co na své dovolené potřebujete.