Reklama
Redakční systém, webové aplikace, tvorba webu

Nejnovější články

Jak se připravit na cestu do Chorvatska

25. 6. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Než vyrazíte na vysněnou dovolenou do Chorvatska, bude dobré si projít některé základní kroky, které byste měli udělat, než vyrazíte na cestu. Nastíníme vám nějaké věci, které byste neměli ignorovat.


Písečné pláže na Istrii

8. 6. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Rabac - pláž

Stále ještě nevíte, kam byste letos zamířili v Chorvatsku na dovolenou? Nechcete trávit mnoho času na cestě? Vydejte se na Istrii. Možná se budete trochu podivovat, ale i na Istrii najdete písečné pláže.


Archiv článků

Články

Facebook   Google Plus  

Počasí na Jadranu tento týden

10. 7. 2017 - Chorvatsko-manie.cz

Pokud jste tento týden (10. - 15. 7. ) na dovolené v Chorvatsku, tak vám počasí udělá velkou radost. Můžete očekávat teploty kolem 30°C, na jihu až 35°C. Bouřky dorazí až v sobotu na celé území.

Na Jadranu očekáváme druhý červencový týden stálé letní teploty s minimem srážek. Průměrně se teploty v červenci pohybují kolem 26°C. Ale letošní léto nás přesvědčuje, že teploty jsou opět vysoké i zde kolem Středozemního moře. Tento týden tomu jinak nebude. Teplé a krásné počasí si volno neudělá.

Pokud jste tento týden na dovolené v Chorvatsku, tak vám počasí udělá velkou radost. Tedy jestli vám stačí teploty kolem 30°C. Na Balkánském poloostrově můžete čekat tropické teploty, během nichž se můžou objevit bouřky. To na Istrii si letní počasí od čtvrtku trochu odpočine a v sobotu se přidá celé pobřeží až k DubrovníkuPříští týden by měl být na Jadranu opět ve znamení tropických teplot. Na severu se předpovídají teploty kolem 30° C na jihu až kolem 34°C. Bouřky se můžou vyskytnou jen zřídka. Takže počasí bude ideální na skvělou letní dovolenou strávenou u moře.

Zátoka - Mlini

Istrie

Na Istrii se v pondělí předpovídají teploty kolem 30°C s "vymetenou" oblohou. V úterý a ve středu a ve čtvrtek bude kolem 28°C s polojasno oblohou, teploty se tedy nenechají zahanbit. V pátek se mírně ochladí na 26°C, ale měly by být přeháňky. V sobotu budou teploty jen 23°C a deštivo.

Severní Dalmácie

Na severu Chorvatska se v pondělí očekává krásné letní počasí s teplotami v rozmezí 30 - 34°C a jasnou oblohou. V úterý se čekají v Severní Dalmácii teploty od 30 do 33°C s polojasnou oblohou. Ve středu budou stejné teploty, tedy kolem 31°C ale bude jasno. Ve čtvrtek a v pátek se dočkáme na Jadranu teplot nad 30°C oblohou bez mráčku. V sobotu se krásné počasí pokazí. Teploty budou pouze kolem 22°C a budou přeháňky a bouřky.

Střední Dalmácie

V pondělí bude kolem 33°C s nebem bez mráčku. V úterý se ve střední Dalmácii budou teploty pohybovat na 32°C s jasnou oblohou. Ve středu bude počasí opět velmi teplé. Teploty budou pohybovat kolem 35°C se zcela jasnou oblohou. Ve čtvrtek bude také teplo, kolem 34°C. V pátek se počasí "umoudří" a teploty opadnou na příjemnějších 30°C a zcela jasno. V sobotu nebude počasí úplně letní. Dájí se očekávat teploty kolem 25°C a budou hrozit bouřky.

Jižní Dalmácie

Na jihu Dalmácie bude v pondělíúterý jasno a krásných 31°C. Ve středu se o jeden stupeň oteplí na 32°C a bude stále panovat jasno. Ve čtvrtek se teploty udrží tři stupeně nad hranicí 30°C, ale může být polojasno. V pátek se teploty o něco sníží na 29°C a jasné nebe.sobotu teplota spadne na 26°C a budou hrozit bouřky.