Reklama
Redakční systém, webové aplikace, tvorba webu

Nejnovější články

Již víte, kam pojedete na dovolenou do Chorvatska?

26. 2. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Máme tady únor a ti, co jezdí pravidelně do Chorvatska, už určitě ví, kam pojedou. "Nováčci", kteří nejezdí, mají právě nejvyšší čas na to, aby si rozmysleli, kam vyrazí. 


Wellness pobyt v Chorvatsku

23. 1. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Již si ani nevzpomenete, kdy naposledy jste měli pořádné volno? Proto není nic lepšího, než si v zimním pracovním shonu oddechnout během několika denního wellness pobytu a zatočit s únavou a stresem. Vydejte se na wellness pobyt netradičně...


Archiv článků

Články

Facebook   Google Plus  

Počasí na Jadranu tento týden

10. 7. 2017 - Chorvatsko-manie.cz

Pokud jste tento týden (10. - 15. 7. ) na dovolené v Chorvatsku, tak vám počasí udělá velkou radost. Můžete očekávat teploty kolem 30°C, na jihu až 35°C. Bouřky dorazí až v sobotu na celé území.

Na Jadranu očekáváme druhý červencový týden stálé letní teploty s minimem srážek. Průměrně se teploty v červenci pohybují kolem 26°C. Ale letošní léto nás přesvědčuje, že teploty jsou opět vysoké i zde kolem Středozemního moře. Tento týden tomu jinak nebude. Teplé a krásné počasí si volno neudělá.

Pokud jste tento týden na dovolené v Chorvatsku, tak vám počasí udělá velkou radost. Tedy jestli vám stačí teploty kolem 30°C. Na Balkánském poloostrově můžete čekat tropické teploty, během nichž se můžou objevit bouřky. To na Istrii si letní počasí od čtvrtku trochu odpočine a v sobotu se přidá celé pobřeží až k DubrovníkuPříští týden by měl být na Jadranu opět ve znamení tropických teplot. Na severu se předpovídají teploty kolem 30° C na jihu až kolem 34°C. Bouřky se můžou vyskytnou jen zřídka. Takže počasí bude ideální na skvělou letní dovolenou strávenou u moře.

Zátoka - Mlini

Istrie

Na Istrii se v pondělí předpovídají teploty kolem 30°C s "vymetenou" oblohou. V úterý a ve středu a ve čtvrtek bude kolem 28°C s polojasno oblohou, teploty se tedy nenechají zahanbit. V pátek se mírně ochladí na 26°C, ale měly by být přeháňky. V sobotu budou teploty jen 23°C a deštivo.

Severní Dalmácie

Na severu Chorvatska se v pondělí očekává krásné letní počasí s teplotami v rozmezí 30 - 34°C a jasnou oblohou. V úterý se čekají v Severní Dalmácii teploty od 30 do 33°C s polojasnou oblohou. Ve středu budou stejné teploty, tedy kolem 31°C ale bude jasno. Ve čtvrtek a v pátek se dočkáme na Jadranu teplot nad 30°C oblohou bez mráčku. V sobotu se krásné počasí pokazí. Teploty budou pouze kolem 22°C a budou přeháňky a bouřky.

Střední Dalmácie

V pondělí bude kolem 33°C s nebem bez mráčku. V úterý se ve střední Dalmácii budou teploty pohybovat na 32°C s jasnou oblohou. Ve středu bude počasí opět velmi teplé. Teploty budou pohybovat kolem 35°C se zcela jasnou oblohou. Ve čtvrtek bude také teplo, kolem 34°C. V pátek se počasí "umoudří" a teploty opadnou na příjemnějších 30°C a zcela jasno. V sobotu nebude počasí úplně letní. Dájí se očekávat teploty kolem 25°C a budou hrozit bouřky.

Jižní Dalmácie

Na jihu Dalmácie bude v pondělíúterý jasno a krásných 31°C. Ve středu se o jeden stupeň oteplí na 32°C a bude stále panovat jasno. Ve čtvrtek se teploty udrží tři stupeně nad hranicí 30°C, ale může být polojasno. V pátek se teploty o něco sníží na 29°C a jasné nebe.sobotu teplota spadne na 26°C a budou hrozit bouřky.