Reklama
Redakční systém, webové aplikace, tvorba webu

Nejnovější články

Kam s dětmi na dovolenou do Chorvatska? Máme pro vás pár tipů

9. 5. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Pokud pojedete na dovolenou do Chorvatska s dětmi, měli byste vybrat takové místo, které se bude líbit jim i vám. Pro úplně malé děti je nejlepším místem to, kde najdete písečnou pláž. Ty trochu větší zase ocení různé atrakce...


Který termín je pro návštěvu Chorvatska nejlepší?

5. 4. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Jaký termín bude nejlepší pro vaši letní dovolenou v Chorvatsku? To je velmi důležitá otázka. Chorvatsko nabízí tu výhodu, že je zde od jara do podzimu relativně stálé a teplé počasí.


Archiv článků

Duga Uvala (Kvarnerská riviéra, Chorvatsko)

Facebook   Google Plus  

Městečko Duga Uvala

Nejjižněji ležící městečko na Kvarnerské riviéře se nachází tři kilometry jihovýchodně od většího městečka Krnica. Duga Uvala je situována do zátoky Vinjole, na jihovýchodní straně Istrijského poloostrova. Letovisko začalo s turistickým ruchem v roce 1991 a o čtyři roky později zde zahájilo provoz i rekreačně léčebné středisko, které je součástí místního hotelu Croatia. Velkou předností Duga Uvaly je krásná nedotčená příroda v jejím okolí a výborné podmínky pro vodní sporty.

Dovolená v Duga Uvale

Ubytování si můžete zajistit v hotelu Croatia, který nabízí hostům stravování formou all inclusive nebo polopenzi. Dále jsou tu i soukromé apartmány, namátkou Duga Uvala, Croatia nebo Hostin.

Duga Uvala nabízí svým hostům přímo v centru letoviska hezkou oblázkovou pláž, která přechází ve skalnaté pobřeží. V okolí městečka se nachází několik dalších pláží, obklopených borovým lesem. Jsou zde i pěkné romantické zátoky ke koupání.

Duga Uvala - pláž

Přestože je Duga Uvala malým letoviskem nabízí turistům široké sportovní zázemí. Daří se zde především vodním sportům jako je šnorchlování, potápění, podmořský rybolov a další. Dále bylo v osadě postaveno víceúčelové hřiště, kde si můžete zahrát házenou, malou kopanou, košíkovou a volejbal. Jsou tu i tenisové kurty a kzábavě slouží i biliár a boccia.

Pokud vás trápí pohybové ústrojí nebo dýchací problémy, tak můžete využít v rámci rekreačně rehabilitační péče v hotelu Croatia různé rehabilitační, ozdravné a léčebné procedury a programy.

Večer se můžete jít zabavit na diskotéku nebo taneční terasu. A pokud byste chtěli svůj pobyt ozvláštnit, tak vyražte na piknik do okolních istrijských vesnic, kde ochutnáte pravou chorvatskou domácí gastronomii.