Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

6. 3. 2015

Nový aquapark v Poreči

Milovníci aquaparků a zábavy pozor! Můžete si do svého seznamu aquaparků připsat další.Tento se nachází v Chorvatsku na Istrii. Dne 16. května letošního roku se otevře nový aquapark v Poreči.

Milovníci aquaparků a zábavy pozor! Můžete si do svého seznamu aquaparků připsat další. Dne 16. května letošního roku se otevře nový aquapark v Poreči na Istrii. Bude se jednat o největší a nejmodernější aquapark na Balkánském poloostrově. Aquapark s názvem "Aquacolors" buduje česká firma a denně bude moci přijmout až 5 000 návštěvníků. Jak již název Aquacolors napovídá, je zdůrazněno barevné řešení reálu, atrakcí a různé barevné efekty.

Aquapark se pochlubí dvanácti tobogány a skluzavkami. Největší atrakcí bude jedinečný Magicone a pak Looping Rockets, Multislide, Free Fall, Uphill Navigatour, Black Hole, Rafting Slide, Turbolance a další. Tobogány a skluzavky budou dlouhé 100 až 200 metrů. Na polovinu z nich bude muset použít gumové čluny, zbývající polovinu absolvujete tzv. body slide. V centru parku bude na ploše 2 700 m² obrovský bazén s umělými vlnami. Také tu bude Lazy River, která jako vodní tok široký 3 metry a dlouhý 500 metrů povede v četných zákrutech celým parkem. 

Vedle vodních radovánek nabídne Aquacolor i dostatek příležitostí k další rekreaci a spoustu zajímavých volnočasových aktivit. V blízkosti velkého bazénu a líné řeky budou odpočinkové plochy určené ke slunění s lehátky a slunečníky, sportovní část s hřištěm pro plážový volejbal, boxerský ring, rodeo býk, surf simulátor, vodní fotbal, trampolíny a další.

Když vám během sportování vytráví, k dispozici budou restaurace s obsluhou, pizzerie, kavárny, cukrárny a prodejny. Největší fast food restaurace leží v centru parku. 

Více informací naleznete na: http://www.chorvatsko-manie.cz/24988-aquaparky-v-chorvatsku


Podobné články: