Reklama
Apartmány v Chorvatsku

Nejnovější články

Crikvenica má pláž "dog friendly"

2. 3. 2018 - Chorvatsko-manie.cz

Chcete jet letos na dovolenou k moři do Chorvatska a chtěli byste si vzít i svého psího miláčka a užívat si letní pohodu společně? Do příjemného turistického letoviska Crikvenica na pobřeží Kvarnerského zálivu si ho můžete vzít...


Ostrov Šolta jedno z nejlepších míst pro dovolenou

1. 2. 2018 - Chorvatsko-manie.cz

Americký časopis Travel Leisure zabývající se cestováním doporučuje každým rokem svým čtenářům nejlepší místa pro jejich dovolenou Mezi tyto "skvělé" destinace se řadil i chorvatský ostrov Šolta.


Archiv článků

Články

Facebook   Google Plus  

Již se začínají prodávat první first minute zájezdy na rok 2017

8. 11. 2016 - Chorvatsko-manie.cz

Chcete si zajistit levnou dovolenou v Chorvatsku v roce 2017? Využijte nabídky cestovních kanceláří na tzv. "first minute" zájezdy. V těchto nabídkách jsou nižší ceny u vybraných apartmánů a hotelů, ale pouze do určité doby (většinou do konce roku). Takže: čím dříve si objednáte vybraný pobyt, tím vyšší slevu můžete získat.

Chtěli byste mít příští rok levnější dovolenou? Využijte již začínající nabídky cestovních kanceláří pro pobytové zájezdy do Chorvatska v roce 2017. Největší slevy na letní dovolenou najdete vždy u tzv. "first minute", které se prodávají již od listopadu. Díky tomu, že si budete vybírat první, budete mít šíroký výběr, jak z lokalit, tak typů ubytovacích kapacit od apartmánů, penzionů až po hotely.

Hotel v Opatiji

 Termín "first minute" nebo "first moment" je používán v souvislosti s nabídkou výrazně levnějších zájezdů, které se prodávají již od konce předchozího roku. S každým dalším měsícem se poté ceny zvyšují a výše slevy klesá. Výhodné ceny zájezdů nabízejí cestovní kanceláře tak do března, poté bývají ceny již za "plnou" cenu.

Pokud se o tom, kam na letní dovolenou rozhodujete až měsíc před prázdninami, můžete využít i další slevy cestovních kanceláří. To je například sleva na děti (do 12 nebo dokonce až 15 let), v některých případech je dítě do 3 let zdarma. A pokud jste dosáhli seniorského věku (u některých CK již od 55 let), nabízí se také slevy na pobyty

Levnou dovolenou si také zajistíte, pokud vyrazíte tzv. "na vlastní pěst". V tomto případě, ale  musíte počítat s tím, že budete bydlet buď pod stanem, nebo v apartmánu. Což jsou typy ubytování, které jsou finančně dostupné pro všechny. V současnosti jsou kempy i apartmány vybyvené běžným turistickým standardem. To znamená, že mají moderní zařízení a většinou leží nedaleko pláže

 I levná dovolená vám umožní příjemný odpočinek u moře a přinese hezké zážitky. Proto je nejdůležitější si vybrat správnou lokalitu, kde budete mít vše, co na své dovolené potřebujete.