Reklama
Redakční systém, webové aplikace, tvorba webu

Nejnovější články

Jak nejlépe vybrat apartmán v Chorvatsku?

20. 6. 2018 - Chorvatsko-manie.cz

Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou. Proto je zde velmi mnoho apartmánů, na které můžete narazit na každém kroku. Přesto doporučujeme zajistit si ubytování s dostatečným předstihem. Jak apartmán...


Nejkrásnější chorvatské ostrovy - tip na úžasnou dovolenou

29. 5. 2018 - Chorvatsko-manie.cz

Stále přemýšlíte, kam letos vyrazíte na dovolenou a ve svých myšlenkách se ubíráte k Chorvatsku? Přesto byste chtěli trochu změnu? Doporučujeme vám objevit některý z krásných chorvatských ostrovů


Archiv článků

Články

Facebook   Google Plus  

Nejlepší wellness hotel v Chorvatsku najdete na Lošinju

8. 3. 2017 - Chorvatsko-manie.cz

Wellness & spa hotely jsou na vrcholu své popoularity. Jezdí se na víkendové či týdenní pobyty, v tuzemsku i do zahraničí. Chorvatsko ale nemáme příliš spojeno s tímto pojmem. Třeba vás tento článek přesvědčí, že se zde jezdí i na wellness pobytynejen na dovolenou k moři.

Wellness & spa hotely jsou na vrcholu své popoularity. Jezdí se na víkendové či týdenní pobyty, v tuzemsku i do zahraničí. Chorvatsko ale nemáme příliš spojeno s tímto pojmem. Třeba vás tento článek přesvědčí, že se zde jezdí i na wellness pobytynejen na dovolenou k moři. Zdejší nabídka wellness & spa hotelů je již poměrně široká.

Co si vlastně představit pod pojmem wellness? Všechny aktivity, které přinášejí odpočinek, zotavení a uvolnění celého organizmu i duševní osvěžení. Počínaje kosmetikou, masáženi, přes inhalace a solária až po sport a zdravý životní styl.

Veli Lošinj

Každoročně se pořádá světová soutěž "Wellness Travel Award", kterou organizuje britská společnost Spafinder Wellness 365 ve spolupráci s World Travel Market v Londýně. Ceny se udělují v celé řadě kategorií spa & wellness hotelů, které nabízejí výjimečné zážitky a programy. Hodnotí se hotely nabízející zdravý odpočinek a relaxaci. Letos se jen ve finále sešlo 388 finalistů, mezi nimiž byly dva hotely z ostrova Lošinj (vítězný Vitality Hotel Punta a hotel Bellevue).

První cenu "Wellness Travel Award – Spafinder Wellness 365" získal Vitality Hotel Punta v letovisku Veli Lošinj na severojadranském ostrově Lošinj a byl vybrán jako nejlepší wellness hotel v Chorvatsku. Podle vyjádření vedoucích pracovníků je pro hotelový podnik Lošinj Hotels & Villas velkým úspěchem, že se dva jejich hotely dostaly do finále soutěže.

Než získá hotel cenu "Wellness Travel Award" projde třemi koly. První dvě kola hodnotí 39 členná porota složená z nezávislých odborníků z oboru spa & wellness a novinářů. Třetí kolo hodnotí sami hosté nominovaných hotelů.

Hotely skupiny Lošinj Hotels & Villas již získaly další významná ocenění, například cenu "Innovative Spa & Health Resort Destination" nebo mezinárodní cenu "Darc Awards" za projekt osvětlení moře v zátoce Čikat.  Za mimořádný přínos rozvoji cestovního ruchu dostaly cenu "Brand Leader Award 2016". Vedení společnosti pokládá za velký úspěch, že se v poměrně krátké době vypracovaly mezi evropskou špičku.