Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

23. 1. 2019

Wellness pobyt v Chorvatsku

Již si ani nevzpomenete, kdy naposledy jste měli pořádné volno? Proto není nic lepšího, než si v zimním pracovním shonu oddechnout během několika denního wellness pobytu a zatočit s únavou a stresem. Vydejte se na wellness pobyt netradičně do Chorvatska

Wellness pobyt v Chorvatsku
Wellness pobyt v Chorvatsku

Máte mnoho starostí, už si ani nevzpomenete, kdy naposledy jste měli pořádné volno? Proto není nic lepšího, než si v zimním pracovním shonu oddechnout během několika denního wellness pobytu a zatočit s únavou a stresem. Získáte novou energii, povzbudíte své smysly a zregenerujete své tělo. Sauna, vířivka, termální koupele, masážní procedury a hlavně žádná práce a povinnosti. Svěřte se do rukou odborníků a nechte se hýčkat. Vydejte se na wellness pobyt netradičně do Chorvatska. Protože jsou tyto služby v posledních letech tolik vyhledávané i zde se velmi rozšiřují a najdete je po celé zemi. Představujeme vám oblíbená lázeňská místa, odkud se vrátíte jako znovuzrození. 

Opatija získala již v roce 1899 status klimatických lázní a je tedy nejstarší lázeňské město na pobřeží Chorvatska. Opatija se brzy stala oblíbeným přímořským místem především pro zimní pobyty evropské společenské smetánky. Svou oblibu si drží stále, ve městě najdete spoustu wellness a lázeňských hotelů, ve kterých si skvěle odpočinete. Pokud se tedy vydáte do Opatije za odpočinkem, určitě neprohloupíte. Kdo má rád bohatý kulturní život, tak si zde přijde opravdu na své.

Dalším oblíbeným místem k relaxaci je Cirkvenica, najdete ji necelých 50 km jižně od města Opatija. Cirkvenica je menší město, které získalo na začátku 20. století status klimatických přímořských lázníCirkvenica se zaměřuje mimo jiné i na léčbu talasoterapií, tj. léčbu mořskou vodou. Užívat si tu můžete procedury spojené s čistě přírodními mořskými produkty a uvolňující masáže.

Pokud hledáte procedury spojené s léčivým bahnem, vypravte se na krásný chorvatský ostrov Pag. Tmavě šedé bahno z tohoto ostrova je léčivé a nejvíce se využívá na problémy s pohybovým aparátem. Léčivé účinky má pouze bahno čerstvé. Pokud byste si chtěli na Pagu bahno nabrat a dovézt si ho domů, budete zklamaní. Po několika málo hodinách jeho léčivé účinky prostě vymizí a vám zůstane jen špinavé bahno.


Podobné články: