Reklama
Redakční systém, webové aplikace, tvorba webu

Nejnovější články

Již víte, kam pojedete na dovolenou do Chorvatska?

26. 2. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Máme tady únor a ti, co jezdí pravidelně do Chorvatska, už určitě ví, kam pojedou. "Nováčci", kteří nejezdí, mají právě nejvyšší čas na to, aby si rozmysleli, kam vyrazí. 


Wellness pobyt v Chorvatsku

23. 1. 2019 - Chorvatsko-manie.cz

Již si ani nevzpomenete, kdy naposledy jste měli pořádné volno? Proto není nic lepšího, než si v zimním pracovním shonu oddechnout během několika denního wellness pobytu a zatočit s únavou a stresem. Vydejte se na wellness pobyt netradičně...


Archiv článků

Články

Facebook   Google Plus  

Chorvatsko láká na nový turistický spot

2. 1. 2018 - Chorvatsko-manie.cz

Chorvatské turistické sdružení představilo na veletrhu World Travel Market (WTA) v Londýně, který probíhal v listopadu 2017, nový spot: Croatia Full Of Life (Chorvatsko plné života). Po jeho shlédnutí byste se nejraději sbalili a vyrazili ihned na dovolenou

Chorvatské turistické sdružení představilo na veletrhu World Travel Market (WTA) v Londýně, který probíhal v listopadu 2017, nový spot: Croatia Full Of Life (Chorvatsko plné života). Veltrh byl opravdu velmi hojně zastoupen, zúčastnilo se ho 5000 vystavovatelů ze 190 zemí světa.

Chorvatská příroda

Turistické sdružení oslovilo do svého spotu 10 známých chorvatských sportovců a umělců. Říkáte si, proč jsou v turistickém propagačním spotu zrovna sportovci? Protože je zaměřen na rok 2018, kdy se bude odehrávat spousta důležitých sportovních událostí, tj. zimní olympijské hry v Koreji, mistrovství světa ve fotbale v Rusku a mistrovství házené v Chorvatsku.

Režie spotu se ujal chorvatský režisér Nevio Marasović a stál 700 000 kun. Z této částky si ani jeden z účinkujících nevzal za svou účast honorář. Proto na dobročinné účely poputuje 500 000 kun.

Známí chorvatští sportovci a umělci ve spotu představují ta nejkrásnější místa země, úžasnou přírodu a zajímavou kulturu. To však není všechno. Slavné osobnosti vám doporučují, co rozhodně nesmíte minout, kam se podívat a jak aktivně svou dovolenou strávit.

Ve spotu uvidíte zaplněnou velkolepou arénu v  Pule při pořádání koncertu, navštívíte krásné národní parky, poplujete lodí mezi ostrovy, zavítáte na venkov, polezete po skalách, vypravíte se do hor a do historických měst, jako je ZadarDubrovník nebo Pula, ale nevynecháte ani hlavní město, Zagreb.

Reklamní spot, který se mimochodem velmi podařil, ukazuje Chorvatsko v těch nejkrásnějších barvách. Po jeho shlédnutí byste se nejraději sbalili a vyrazili ihned na dovolenou. Klip, který vás láká do Chorvatska můžete vidět na youtube.